מאמרים חמים
דף בית / מאמרים / מכירת מוצרים או שירותים באינטרנט ללא אתר אינטרנט
סליקת אשראי באינטרנט
סליקת אשראי באינטרנט

מכירת מוצרים או שירותים באינטרנט ללא אתר אינטרנט

לעסקים רבים יש כיום אתר אינטרנט לעסק. להקים אתר אינטרנט טוב אשר יכנסו אליו לקוחות זה לא עניין של מה בכך. מדובר בהוצאה דיי גדולה גם חד פעמית עבור תשלום לבונה האתר ומעצב האתר וגם חודשית לאחסון האתר והדומיין. מעבר לכך, על מנת שיגיעו אליו לקוחות, יש לקדם אותו בעזרת תוכן שגם הוא עולה לבעל העסק כסף. מדובר כאן בהוצאה חודשית. במאמר זה אנו נסביר איך ניתן לפרסם את העסק ולמכור שירותים כיום ללא אתר אינטרנט במספר דרכים פשוטות שתוכלו בקלות גם אתם לעשות. 

יצירת דף נחיתה

בשנים האחרונות יצאה אפשרות נהדרת עבור עסקים שאין להם אתר אינטרנט והיא לייצר דף אינטרנט שנקרא דף נחיתה. דף הנחיתה מאפשר הכנסת מידע באופן מעוצב ממש כמו דף באתר. ניתן להכניס אליו מוצרים ומקום להכנסת תשלום. הקישור לתשלום יקושר ישירות אל תוכנת הסליקה האינטרנטית שלכם. את הדף ניתן לפרסם במדיות השונות והוא למעשה דרך ממש טובה כיום לייצר הכנסות ללא אתר אינטרנט. כיום יש הרבה תוכנות אשר מאפשרות יצירת דפי נחיתה. חלקם בתלום מועט וחלקן אף נותנות לכם יצירה של מספר דפי נחיתה ללא עלות. תוכלו לנסות להכין דף נחיתה ראשון, להתחיל בפרסום שלו ולראות האם הוא מצליח לקדם את המוצר שלכם. 

יצירת עמוד תשלום לשליחה כהודעת טקסט או בוואטאפ

אנשים רבים כיום אוהבים לקרוא מידע על המוצר לפני שהם קונים אותו ולהחליט ללא התערבות של המוכר האם לקנות או לא. דרך מצוינת כיום להציע מוצר מבלי ללחוץ על הלקוח ולתת לו את החופש לבחור היא לשלוח לו את דף הנחיתה שבניתם דרך קישור בוואטאפ, כאשר בקישור יהיה גם עמוד תשלום שהלקוח יכול להכניס את פרטי האשראי באופן מאובטח בזמן שנוח לו. רובנו מסתובבים עם הטלפון בכל שעות היום וללקוחות זה מאוד נוח לקבל מידע וקישור לתשלום דרך הטלפון הפרטי שלהם. כך למעשה הם יכולים לפתוח את דף התשלום והמידע על המוצר בכל זמן שנוח להם. זה הופך את המכירה להרבה יותר יעילה. 

שליחת קישור לעמוד תשלום במייל

מייל כיום הוא גם דרך נהדרת לעבוד בה. אנשים רבים משתמשים במייל גם בעבודה במחשב, ויותר מזה, המיילים כיום מגיעים אלינו ישירות אל הטלפון הנייד. עבור בעל עסק עומדת גם האפשרות הזו, לשלוח למעשה ללקוח את דף התשלום ישירות למייל.

כמו שאתם מבינים יש כיום מספר דרכים נוחות מאוד עבור עסקים למכור את שירותיהם מבלי שיהיה להם אתר אינטרנט. זה מצוין עבור עסקים בתחילת דרכם אשר מעוניינים להתחיל את העסק שלהם ללא הוצאות רבות. בהמשך כנראה שאתר אינטרנט בהחלט יעזור, אך זה לא חובה מההתחלה. תמיד אפשר להשתמש באפשרויות שהצענו במאמר זה.

Comments

comments

אודות צוות האתר MaofFinance

Avatar
נגישות