מאמרים חמים
דף בית / מאמרים / כרטיס נטען לילדים הפתרון האולטימטיבי

כרטיס נטען לילדים הפתרון האולטימטיבי

כיום קניות באינטרנט הפכו גם לנחלתם של הילדים. ניתן לקנות כיום באינטרנט הכל. צעצועים, גאדג'טים, בגדים, מכשירי חשמל וכל אלו מגיעים במחירים מעולים בדרך כלל. ילדים רבים משוטטים להם בחנויות הוירטואליות ובקלות יתרה מכניסים את פרטי האשראי של הוריהם מבלי לדעת מהו האתר שממנו קנו והאם מדובר באתר מאובטח ומהימן. ילדים לא רואים את הסכנות בקנייה באינטרנט והם גם לא רואים את ההוצאות בסוף החודש. לכן על מנת לפתור את הבעיות הנ"ל הומצא כרטיס נטען לילדים.

מהו כרטיס נטען לילדים?

זהו למעשה כרטיס שניתן להטעין בכסף מראש. הכרטיס הנטען מחליף למעשה את דמי הכיס במזומן שהיו מקבלים הילדים. ההורים מחליטים על הסכום שהם טוענים והילדים מתנהלים עם הכרטיס שלהם ממש כאילו היה להם כרטיס אשראי רגיל ביד. 

היתרונות של הכרטיס הנטען לילדים

שליטה בהוצאות

אנו מוציאים הרבה כספים על ילדינו. לעיתים נוציא על דברים חשובים מאוד ולעיתים על שטויות של היום יום עבורם. לפעמים אנו לא שולטים על עמות ההוצאות שלנו בחודש עבור הילדים ואנו מוצאים עצמנו עם חשבון גדול מאוד. בכרטיס הנטען ההורה למעשה יכול להטעין סכום שהוא חושב שיספיק לצורכי הילד לחודש הקרוב וכך למעשה לשלוט בכמות הכסף שהוא מוציא על הילדים. זה עוזר לדעת מראש כמה כסף במקסימום יכול לרדת לנו עבור כל ילד. 

קניה מאובטחת

גם קניות באינטרנט ניתן לעשות באמצעות כרטיס זה באופן מאובטח מהסיבה שאין עליו פרטים המקשרים את הילדים לחשבון מסוים. הכסף היחידי שיכול לצאת ממנו הוא הכסף שהטענו בתוכו. במקרה של גניבה או איבוד הכרטיס אין חשש לנזק בחשבוננו, כמו כן קנייה באתרים שאינם מאובטחים היא הרבה יותר בטוחה במקרה הזה. אנו נוכל לישון בשקט כאשר אנו יודעים שאין אפשרות לגנוב את זהותנו או פרטי חשבון בנק. כמו כן, את כרטיסים אלו לא מכבדים במקומות של הימורים, בתי מלון או דלק. 

לימוד התנהלות כספית

כיום רובנו הגדול מתנהל באשראי, אך התנהלות עם אשראי היא לא משהו שמלמדים בבית הספר. ילד שמקבל מהוריו כרטיס נטען יכול בעצם להתחיל כבר מגיל צעיר ללמוד איך לנהל את כספו בצורה נכונה. כך למשל, אנו נסביר לילד כי אנו מטעינים עבורו סכום של 600 שקלים שאמור להספיק לו עד סוף החודש לכל בילוי או דברי הנאה שירצה לקנות. כעת יהיה עליו לחשוב טוב על מה ירצה להוציא את כספו ועל מה פחות. זה עוזר לגדל ילדים עם מחשבה צרכנית נבונה ונכונה. 

לסיכום, אם אתם מההורים שנותנים לילדיהם דמי כיס, מומלץ מאוד שתתקדמו לכרטיס נטען עבור ילדיכם שיעזור לכם בשליטה בהוצאות, בקניה מאובטחת ובלימוד התנהלות צרכנית נבונה ונכונה עבור ילדיכם. זוהי ללא ספק המצאה גאונית עבור ילדים. 

Comments

comments

אודות צוות האתר MaofFinance

Avatar
נגישות